Wanderlust 108, AFL and Supernatural convention

If you prefer English, scroll down!

Olen seda postitust edasi lükanud päris kaua, aga samas ma mõtlesin, et mida rohkem ma edasi seda lükkan, seda rohkem on teil lugeda.

Peale Wilsons Prom’i oli vahepeal pisike paus ja läksin tagasi töörutiini. Aga siis 14. mail toimus selline üritus nagu „Wanderlust 108ehk The World’s Only Mindful Triathlon. Seal oli 5 km jooks, 75 minutit joogat ja 30 minutit meditatsiooni ja ausõna see oli üks lahedamaid asju mida ma elus teinud olen.

Kuna see algas kell 8:30, siis oli järjekordne vara ärkamine. Ma jõudsin sinna umbes 20 minutit enne. No ausõna, ma jõuan igale poole kas liiga vara või liiga hilja. Kõik alles sebisid ringi ja panid asju valmis. Tegelikult pidi registratsioon algama kuskil kell 8 (ehk ma jõudsin sinna mingi 7:40), aga kuidagi venis neil see pikapeale ja algas hiljem. Peale koti ära andmist läksin ma edasi ühte 20 minutilisele hula hoop proovi, kuhu olin end varasemalt registreerinud. See oli ka vahva , aga ega minust küll mingi hula hooper ei tule haha.

Kuna jooks algas alles kell 10, siis oli mul kõvasti aega. Seal olid kõiksugu telgid püsti, nii toidu kui ka riiete jms asjadega ehk ma veetsin oma aja kas seal ringi vaadates või oma joogamatil istudes. Ühes kohas anti isegi tasuta Golden Lattet (sisaldab muutmata kurkumit, kaneeli, ingverit ja musta pipart), mis oli imehea. Kõik olid väga rõõmsas tujus, kuskil mängis ka väike bänd ja üleüldiselt oli väga mõnus meeleolu.

Ma pole küll väga suur jooksja, aga kuna ma eelmine aasta jooksin sõbrannaga SEB maijooksul 7 km ära, siis polnud õnneks see 5 km väga midagi. Jooksu kohapealt veel niipalju, et see ei olnud nagu mingi suur ring, üks hetk pidi lihtsalt tagasi pöörama ja jooksma tagasi sinna, kust alustasid. Seal kus tagasi pöörama pidi oli kaks või kolm tüdrukut, kes andsid kõigile plaksu, mis tegi tuju veelgi rõõmsamaks.

Peale jooksu oli mul ka päris palju vaba aega, mistõttu võtsin oma koti kotihoiust välja ja nosisin natuke süüa, mida endale kaasa olin võtnud. Aga tegelikult polnud mul seda toitu isegi vaja, sest festivalil anti tasuta puuvilju. Milline õnnelik laps ma siis olin kui selle avastasin!

Jooga oli minu jaoks eriline kogemust. Teha kõike seda peaaegu 3000 inimesega koos, no mul lihtsalt ei jagu sõnu selle kirjeldamiseks. Olen olnud juba umbes kaks aastat suur joogaarmastaja. Kodus tegin joogat ikka oma myfitnessi klubis päris tihti. Kuna siin pole veel mingisuguse klubiga liitunud, siis ainuke võimalus on seda teha kodus. Teha seda aga suure rahvamassiga koos on lihtsalt nii teistsugune ja nii ilus. Eriti kui instruktorid on superhead. Mingi hetk mõtlesin, et pisar tuleb silma lihtsalt, no nii fantastiline.

Üks hetk ütles üks instruktoritest ühe joogapoosi kohta, et „kus iganes sa praegu oled omadega, on täpselt see kus sa pead olema.“ Ja ma tean, et see  käis joogapoosi kohta, kuid seda võib samamoodi öelda elu kohta ja olles seal samas, tehes kõike seda mis ma tegin, oligi mul täpselt see tunne, et ma olen täpselt siin kus ma pean olema.

Samamoodi nagu jooga, oli meditatsioon 2700 inimesega võimas. Ma ausõna kirjeldaksin seda tunnet, aga minujaoks ei ole seda võimalik sõnadesse panna.

Mis veel huvitavat? Ma olen päris tihti väljas käinud, kas lihtsalt brunchidel või kohvitamas või baarides erinevate inimestega. Ma lihtsalt ei suuda kodus passida. Eestis võisin küll lihtsalt päevade kaupa kodus passida ja mitte midagi teha, aga nüüd ma lihtsalt tunnen vajadust minna välja ja midagi teha, kasvõi  lihtsalt jalutama.

See kolmapäev algas Queen Victoria turul järjekordne night market, aga seekord siis talve versioon (siin hakkas nüüd talv). Läksin Claire’iga (kes on Alaskalt) koos peale tööd turule. Hullult palju rahvast oli. See on üleüldiselt suhteliselt populaarne koht, mulle endalegi meeldib seal päise päeva ajal käia, aga öine turg on kuidagi nii teistsuguse emotsiooniga ja super vinge õhkkond. Jõime seal hõõgveini ja sõime crème bruléed ja vahvleid, mis olid ausõna nii head haha.

Laupäeval käisin ma oma esimesel austraalia jalgpallimängul (AFL aka austraalia inglise keeles footy). Ma tegelikult tavaliselt ei jälgi mingeid spordialasid, aga mingit mängu kohapeal vaadata on alati selline võimas tunne. Mulle seletati kiirelt ja lihtsalt mängureeglid ära ja mäng võis alata. Mulle ausõna väga meeldis, tore on alati kaasa elada kellelegi ja vahva on ju vaadata kuidas suur rahvamass kellegi võidule või kaotusele reageerib.

Pühapäev oli  mul üks oodatumaid üritusi üle pika aja. Pisike backstory ka – olen seriaali „Supernatural“ fänn olnud päris mitu aastat juba. Olen alati tahtnud minna selle sarja conventionile, kuid kunagi pole võimalust olnud, sest need alati USAs võid Austraalias. Siia tulles ma muidugi sellele ei mõelnud, aga ükspäev uurisin ma facebookis soovitatud üritusi ja üritusi, mis minu ligidal toimuvad, ja mille otsa ma koperdasin? Supernatural convention. Mõtlesin paar päeva sellele, et kas ikka minna või mitte, sest ega see odav lõbu pole, aga lõppkokkuvõttes otsustasin ikka minna, sest ma olen siin elus üks kord ja kui mul on selline võimalus, siis muidugi sellest kinni haarata. See oli väärt iga senti, ausõna. Emotsioonid olid mul igal pool, sest sain kohtuda oma kõige lemmikuma näitlejaga, kes on igat moodi mu elu paremaks teinud selle mitme aasta jooksul, sain kuulata vahvaid jutte näitlejatelt.

Tahaks mainida ka seda, et kui ma kuidagi muutunud siin üldse olen selle kahe kuu jooksul, siis on see, et ma ei karda üldse enam kuhugi üksi minna. Käisin Wanderlust 108 üritusel üksi, käisin conventionil üksi (ja kohtusin päris vahvate teiste inimestega). Mul ei ole enam seda kartust minna täiesti võõra inimese juurde ja hakata temaga lambist rääkima. Pean küll end enne seda koguma, aga lähen ikka.

Mis veel tulemas? Selle nädala lõpus on mul minek Adelaide’i ja ostsin ka novembriks piletid Perthi paariks päevaks. Emotsioonid on laes ja ise ka ei usu, et siin juba kaks kuud olnud olen.

Järgmise korrani

Maria

Processed with VSCO with hb1 preset
Selleks ajaks kui meie sealt vahvleid tahtsme osta, olid enamik asju läinud, aga vahvlid jäätise ja küpsiste tükkidega olid ikka imehead/By the time we wanted to buy some waffles, most of the toppings were already used up but but waffles with just ice cream and cookie crumbles was still bomb af
Processed with VSCO with hb1 preset
Hõõgvein andis jõulutunde/The mulled wine tasted like Christmas

IMG_7657

Processed with VSCO with hb1 preset
Öine turg/Night market

Processed with VSCO with hb1 presetProcessed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb2 preset
National Gallery of Victoria
Processed with VSCO with a6 preset
Minu esimene acai bowl ja matcha latte/My first acai bowl and matcha latte
austraalia 1021
Wanderlust 108
austraalia 1030
Ei ütle kunagi ära tasuta kohvile/I’ll never say no to free coffee
IMG_7713
AFL
IMG_7823
Misha Collins, ehk üks mu lemmikumaid inimesi terves maailmas. Saate vist näost aru, kui õnnelik ma olen/Misha Collins aka one of my favorite humans in the whole wide world. Happiness is literally all over my face
IMG_7821
Tüdruk vasakul on Olivia, temaga sain tuttavaks con’il. Otsustasime, et teeme kaks pilti koos Matt Cohen’i ja Richard Speight Jr’iga (sest nii tuleb odavam haha)/The girl on the left is Olivia, I met her at the con. We decided to take two pics with Matt Cohen and Richard Speight Jr (because it was cheaper that way haha)

IMG_7822

Hey!

A lot has been going on lately. A week after Wilsons Prom I went to something called Wanderlust 108 aka The World’s Only Mindful Triathlon (5K, 75 minutes of yoga and 30 minutes of meditation). It was literally one of the coolest things I have ever done in my life.

The event started at 8:30 am so I had to get up early on a Saturday. I swear, all I seem to be doing here is getting up early all the damn time haha. It’s all good though, because I’m having the time of my life. Anyways, I got there like 20 minutes early and when the time came I got my wristband and got my bag checked in. Before the run, which started at 10, I had also registered for a hula hooping class, which was fun but let’s be honest, I will not be a hula hooper.

Because the run started at 10 I still had loads of time so I walked around for a bit. I got a free cup of coffee (it was called a Golden Latte and it had unmodified turmeric, cinnamon, ginger and black pepper in it) and it was absolutely delicious. Everyone seemed super happy and everyone just generally seemed to be really relaxed which was nice.

I’m not a big runner or anything but running the 5K wasn’t too bad. I ran through the whole ring without stopping once so I gave myself a nice pat on the back for that haha.

After the 5K we still had a bit of time before the yoga so I got my bag out of the bag check to get some food that I had taken with me. But honestly I didn’t even need it because there was a tent where you could take free fruit. Let me say that again – free fruit. You have no idea how happy I was.

Yoga was something special. I’ve been doing yoga for the last two or three years and I’ve been loving it but nothing can compare to doing it with 2700 other people. The atmosphere was amazing, the instructors were incredible and I was feeling all sorts of emotions during that 75 minutes. I literally thought I was gonna cry at some point (curse me for being such an emotional person haha). But in all honesty it was fantastic and I just have no words for it.

I remember doing a yoga pose and the instructor saying”wherever you are right now is exactly where you need to be” and I know he said that for the pose but I just couldn’t help and think how well that actually fits with life. And at that moment, right there and then I truly did feel like I was exactly where I needed to be. And I still do.

Just like yoga, meditating with almost 3000 other people is just indescribable.

What else? I’ve been going out quite a lot,  to brunches and bars and what not. I just can’t stay at home. And it’s funny because I used to be the kind of person who could literally spend days at home doing nothing but now when I have free time and I’m at home, I just feel the need to go out. But it’s most likely cause I work from home now.

The night market (winter edition) started last Wednesday so I asked Claire (an au pair from Alaska) if she wanted to come with me and check it out. I love the Queen Victoria Market during daytime and it’s quite a popular place anyways but the night market has such a different atmosphere, it was so lovely. And what’s a market without some food haha. We had some crème brulé and waffles and drank some mulled wine just like anyone should when they’re visiting something as cool as a winter night market.

On Saturday I went to my first ever Australian football game. I’m not a big follower of sports but it was still really cool to check out. It’s always cool to see how a big mass of people react to someone hitting a goal or winning/losing the game etc. And I’d do it again any time.

Sunday for me was something I’ve been waiting for for years and I really do mean that. A little backstory – I’ve been a fan of the TV show called “Supernatural” for years. I’ve always wanted to go to a Supernatural convention but they’ve always been so damn far away (aka the States or Straya etc).

The thing is though, I wasn’t even thinking of Supernatural when coming to Australia so I actually had no idea that some of the cast members were coming here. One day I was just sort of scrolling through the Facebook suggested and nearby events and I just stumbled upon the Supernatural convention event. And I swear it was a sign. I didn’t get the tickets right there and then because it’s not like one of the cheapest things in the world but then I was like what the hell, might as well, I’m here once and I’ve been wanting to do this for SO long. And let me tell you, i’m so so glad I did it. It was worth every penny.

I also want to mention the fact that if there’s any way I’ve changed during those two months here, it’s how I’m not scared of doing things alone anymore, going to places alone isn’t as scary as it once was for me(and talking to complete random strangers). So that’s pretty cool.

Later this week, I’m going to Adelaide and I bought tickets to Perth for November. Being here has been so far so good. Can’t believe it’s been two months already.

I’ll talk to you soon,

Maria

Advertisements

6 thoughts on “Wanderlust 108, AFL and Supernatural convention

  1. I can’t even believe you’re blogging in two languages! I can barely manage one, so congrats haha
    Glad you discovered the AHBL convention though – it’s the best we get in Australia!

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s